Potřebujete spolehlivého parťáka pro váš cíl či sen?

— Horský vůdce Vojtěch Dvořák —

Horský vůdce UIAGM, redaktor Svetoutdooru.cz, a lektor ČHS, je nadšeným horolezcem a lyžařem. Přestěhoval se z kraje vinic a meruněk do Krkonoš, kde to má kousek na hřebeny, na oblíbený Skalák, Prachov nebo do Adršpachu. Koketuje i s kajakem a miluje Jizeru, jako svou řeku učitelku. A taky běhá nebo se o něco takového pokouší. Nevzdává to a dělá ty komické pohyby zas a zas. Kreslil více než 20 let komiks do nejstaršího českého horolezeckého časáku - Montany. Publikuje tam i onam metodické články (např. Metodýku aneb rady, které by vám mohly bodnout). Rád přemýšlí o vybavení a stále by něco vylepšoval.

V roce 2018 spoluzaložil SEAKAYAKOVOU ŠKOLU.
 

Horští vůdci, s licencí UIAGM/IFMGA jsou zkušení profesionálové s nejlepší kvalifikací pro vedení lidí v horách. Jejich výcvik trvá několik let, a schopnosti, které během té doby získají, jsou jedinečné. 

EN: Vojtěch Dvořák: UIAGM/IFMGA mountain guide, editor of Svetoutdooru.cz, and lecturer of the Czech Mountaineering Association, is an enthusiastic climber and skier. He moved from the region of vineyards and apricots to the Giant Mountains, where it is close to the ridges, to the popular climbing spots: Skalák, Prachov or to Adršpach. He also flirts with kayaking and loves the Jizera, as his river teacher. And he also runs or tries to do something like that. He doesn't give up and does the comical moves over and over again. For more than 20 years, he drew comics for the oldest Czech mountaineering magazine - Montana. He publishes methodological articles here and there (e.g. Methodology or advice that might help you). He likes to think about equipment and would always improve something.

In 2018, he co-founded the SEAKAYAK SCHOOL.

 

 

Naše krédo.

— Fast times can be beaten, but good times last forever! —

 

 

2009 - 2024

— BOUCHNUTÍ DO STOLU —

Skialpová túra, ledy nebo ledovec, alpský vrchol nebo pískovcová spára.
To je zážitek.
Třeba už dozrál čas, si říct, že už nebudete sedět v práci, koukat do počítače nebo se někam štvát.
Na chvíli se zastavte, bouchněte do stolu, sbalte batoh a vyrazte do hor! 
Kolikrát se to ještě bude opakovat?