ZNÁME ŠŤASTNÉHO MAJITELE Vybavené lékárničky DEUTER

01.03.2010 20:14

I kdybychom nenapsali vůbec nic z obrázku je jasné, kdo je tím šťastným majitelem vybavené lékárničky DEUTER.
Fortuna dnes při losování přála Leoši Zavřelovi.

GRATULUJEME!

Co nás čeká příště? Soutěž o tričko Dřevěný krakonoš 2010!

Správná odpověď: Severní zeď Eigeru prostoupila jako první dvě spojená lezecká družstva. Kasparek s Harrerem a Heckmair s Vorgem.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Je to nepochopitelné, ale nepřišla nám ani jedna odpověď na soutěž o LAHEV KATADYNE! Neumíme si to vysvětlit. Jsou tu dvě možnosti. Otázka byla buď příliš těžká nebo nikdo v ZIMĚ netrpí žízní.

Přesto jsme se rozhodli pokračovat v soutěži, ale s novou a lehčí otázkou. Tento měsíc soutěžíme o vybavenou velkou lékárničku DEUTER! (O filtr budeme soutěžit až v létě.)

Nová soutěžní otázka: Napište nám alespoň jedno jméno prvovýstupce sevení stěnou Eigeru.

Odpovědi zašlete nejpozději do 28. 2. 2010 na naši emailovou adresu (v kontaktech).

Nejpozději do 3 dnů po uzavření soutěže vyhlásíme vítěze. Ke správné odpovědi připojte i svou zasílací adresu. 


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

První soutěž v novém roce 2010. Soutěžíme o lahev KATADYN na filtraci vody.

Soutěžní otázka: Kdy (dny, měsíc, rok) a kdo vylezl jako první severní stěnu Eigeru?

Odpovědi zašlete nejpozději do 31. 1. 2010 na naši emailovou adresu (v kontaktech).

Nejpozději do 3 dnů po uzavření soutěže vyhlásíme vítěze. Ke správné odpovědi připojte i svou zasílací adresu. 

KATADYN GROUP se sídlem ve Wallisellen-Zürich je předním světovým výrobcem systémů pro individuální úpravu pitné vody.


Výrobky Katadyn určené pro profesionální využití dnes tvoří nepostradatelnou součást vybavení speciálních armádních jednotek USA, Německa, Švýcarska a dalších států. Přenosné filtrační systémy a sterilizační přípravky Katadyn se osvědčily v praktické činnosti vládních a neziskových mezinárodních organizací jako jsou OSN, Unicef, Caritas, Červený kříž, Lékaři bez hranic a další, které poskytují humanitární a rozvojovou pomoc v postižených regionech Afriky, Asie a Latinské Ameriky. 

KATADYN Bottle 1 L
Doporučená MOC:
1440 Kč (včetně DPH)
Ergonomická lahev o objemu 1000 ml s integrovaným třísložkovým filtrem.

Ideální a komfortní řešení pro individuální přípravu a konzumaci bezpečné pitné vody při cestování a sportech v přírodě. Neocenitelná součást vybavení pro pěší výlety, cyklovýlety, orientační běh a ostatní outdoorové aktivity.

Proč kupovat skladovanou balenou vodu a nosit těžké zásoby? Dobrá a čerstvá voda je přeci všude kolem nás. Za pomoci moderní třífázové filtrační technologie si můžete připravit bezpečnou pitnou vodu kdekoliv!

Nezáleží na tom kde se zrovna nacházíte, stačí pouze naplnit láhev čirou vodou z dostupného zdroje vizuálně čisté vody a můžete pít. Špičkový kombinovaný filtr spolehlivě eliminuje bakterie, prvoky i viry a současně zlepšuje chuť pitné vody. Jediný filtr ve své kategorii splňující přísné požadavky US EPA.

Více informací zde

 

 

 

 

 

 

 

—————

Zpět