Skialpový přechod Krkonoš s výstupem a sjezdem Sněžky

20.01.2017 11:59

Opět ON THE ROAD

Bylo to jako sen. Čtyři dny na domácích horách a skoro sami v divočině.

První dva dny došlo i na buzolu, výškoměr a mapu, ale další dva dny byly jako z pohádky.

Čtyři dny na skialpových lyžích, tři noci na krkonošských boudách. Do kopce i z kopce po krkonoškých úbočích.

Start: Dolní Mísečky - Sněžka a zpět.

Kromě pochodu po hřebeni jsme uskutečnili i výpady do Polska a zase zpátky k nám. Ve dne i v noci. O dobrodružství nebylo nouze.

Co dodat?

Stephen - můj klient, kterého jsem měl tu čest doprovázet byl unešen. Už toho viděl na svých cestách po celém světě hodně, ale Krkonoše ho prý opravdu překvapily a dojmuly.

Napsal: "Dear Vojtech, Thanks for this. Thanks for a great tour and for having guided so well. I found it tough at times but it was a really great experience and I have wonderful memories and  pictures. I will tweet the links to your site in due course. Regards Stephen."

Skialpový přechod Krkonoš s výstupem a sjezdem SněžkySkialpový přechod Krkonoš s výstupem a sjezdem SněžkySkialpový přechod Krkonoš s výstupem a sjezdem SněžkySkialpový přechod Krkonoš s výstupem a sjezdem SněžkySkialpový přechod Krkonoš s výstupem a sjezdem SněžkySkialpový přechod Krkonoš s výstupem a sjezdem Sněžky Mužské kamenySkialpový přechod Krkonoš s výstupem a sjezdem SněžkySkialpový přechod Krkonoš s výstupem a sjezdem SněžkySkialpový přechod Krkonoš s výstupem a sjezdem SněžkySkialpový přechod Krkonoš s výstupem a sjezdem SněžkySkialpový přechod Krkonoš s výstupem a sjezdem SněžkySkialpový přechod Krkonoš s výstupem a sjezdem Sněžky

—————

Zpět