O dřevěného Krakonoše 2010 + SOUTĚŽ o tričko + ZNÁME VÍTĚZE!

31.03.2010 12:00

SOUTĚŽ o tričko

Společně s organizátory jsme pro vás připravili mini SOUTĚŽ o tričko s motivem závodu (vel. L, v případě, že vyhraje dívka bude to vel. M). Motiv (klasický lyžník) viz obrázek na konci tohoto příspěvku. Barva trika zelená. Autorem motivu je Vojtěch Dvořák.

Ptali jsme se Vás na číslo letošního ročníku skialpové rally O dřevěného krakonoše 2010.

Dostali jsme 33 správných odpovědí. Letos se konal 9. ročník.

Odpovědi jste nám mohli zasílat na naši emailovou adresu: zde nebo přímo z našich stránek z kontaktního formuláře nejpozději do 31. 3. 2010.

Šťastnou majitelkou se stala (byla vylosována): Eliška Veselá (Most)

GRATULUJEME!

Příští týden budeme soutěžit o vařič EASY GO a BUDDY SET od fy. SINGING ROCK. Sledujte naše webové stránky. Ostatním děkujeme za účast.

Alphaguides

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Horští vůdci Alphaguides dohlíželi a pomáhali s organizací rally závodu ve skialpinismu v Rokytnici na Jizerou v Krkonoších.

Víte, že Zdeněk Hák (jeden ze tří členů KHV Alphaguides) stál v sobotu 13. 3. na bedně? Skončil na 3. místě. Velká krása!

Kdy: 13. 3. 2010 (původně 16. 1. 2010)
Kde: Rokytnice nad Jizerou
Jak: rally, jednotlivci - muži, veteráni, ženy, junioři, kadeti, OPEN


Traťmistr: Zdeněk Háček Hák - Alphaguides Rokytnice nad Jizerou
Na bezpečnost při slanění dohlíželi: Vojtěch Watt Dvořák - Alphaguides Jilemnice a Dušan Stuchlík - Alphaguides Bedřichov

—————

Zpět