Lezení na písku

10.10.2018 10:12

Lezení na písku v Českém ráji milujeme a každá cesta nám přináší radost. Víte proč je lezení na Hrubé skále nebo na Prachově tak krásné? Protože se leze vždy za krásného počasí (kvůli suchým skalám) a to se přenáší i na pohodu, kterou lezení provází. Cizincům se moc líbí naše smyčky a jištění s nimi. Moc to většinou nechápou a připadáme jim jako "blázni z východu".
Většinou si jich bereme na sedák víc, než je třeba. Jejich množství nás uklidňuje. A jejich založení nás postrkává směrem nahoru.

V naší nabídce naleznete pískovcové lezení v různých oblastech Českého ráje včetně Suchých skal a různé stupně úrovní.

Fotogalerie lezení na písku

Lezecké kurzy na pískovcových skalách s horským vůdcemLezecké kurzy na pískovcových skalách s horským vůdcemLezecké kurzy na pískovcových skalách s horským vůdcemLezecké kurzy v Prachovských skalách s horským vůdcemLezecké kurzy v Prachovských skalách s horským vůdcemLezecké kurzy na pískovcových skalách s horským vůdcemLezecké kurzy na pískovcových skalách s horským vůdcemLezecké kurzy na pískovcových skalách s horským vůdcemLezecké kurzy na Suchých skalách s horským vůdcemLezecké kurzy na Suchých skalách s horským vůdcemLezecké kurzy na Suchých skalách s horským vůdcemLezecké kurzy na Suchých skalách s horským vůdcemLezení ve Skaláku s horským vůdcemLezení ve Skaláku s horským vůdcemLezení ve Skaláku s horským vůdcem

—————

Zpět