Ledy v Krkonoších #microadventure

08.02.2018 11:05

Ledy v Krkonoších? Tak ty jsou nyní ve skvělé kondici. V jaké kondici jste vy? Co tahle dorazit ve všední den do Špindlu a zkusit lezení v ledu v Krkonoších v Labském dole? Výhodou tohohle #microadventure ve všední den je, že je na ledech méně lidí a hlavně druhý den v práci víte své. Vy jste byli v divočině a něco jste zažili.

Lezení ledopádů a ledů v Krkonoších s horským vůdcem

Termín

Volno na ledy máme od 13. února do odvolání nebo dle domluvy

Zajišťujeme

Veškeré ledolezecké vybavení pro 2 lezce (max. doporučený a vyzkoušený počet), celkem však max. 4 lezci

Sraz

ve Špindlu (P Medvědín) nebo v Medvědím koleně nebo ve Vrchlabí na čerp. stanici Bezina a pak společná doprava od tam

Co se naučíme

Primární pohyb po ledu - lezeká technika a její pilování. Jištění a slanění. Práce s led. šrouby včetně vytvoření Abalakovových hodin, či štandu v ledu. Hlavně však zážitky a dobrodružství. Micro jako na jeden den, ale makro jako intenzivně!

Cena a podmínky

Lezení ledů v Krkonoších

Aktuální stav z 7. 2. 2018

Lezení ledopádů a ledů v Krkonoších s horským vůdcemLezení ledopádů a kurz lezení po ledu v Krkonoších s horským vůdcemLezení ledopádů a ledů v Krkonoších s horským vůdcemLezení ledopádů a ledů v Krkonoších s horským vůdcemLezení ledopádů a ledů v Krkonoších s horským vůdcemLezení ledopádů a ledů v Krkonoších s horským vůdcemLezení ledopádů a ledů v Krkonoších s horským vůdcemLezení ledopádů a ledů v Krkonoších s horským vůdcemLezení ledopádů a ledů v Krkonoších s horským vůdcem

Lezení ledopádů a ledů v Krkonoších s horským vůdcem

Lezení v roce 2017 jako vzpomínka na loňskou sezónu. Takleo to vypadá, když ztratíte kontakt s cepíny.

 

—————

Zpět