Hřebenem Suchých skal II

02.12.2009 20:58

Stejně jako byla úspěšná jednička. Musí být dvojka ještě lepší. Tak jak to znáte ze světa filmu. Natočí se první film, ten je většinou bez ambicí. Úspěch předčí očekávání. A pak se musí natočit dvojka. Ta už většinou nebývá tak dobrá jako první pokus tzv. je to odvar.

Né tomu však v "Hřebenem Suchých skal II".

Dneska jsem s Radimem dokončili náš projekt: Hřeben Suchých skal. Tentokrát jsem jednak zvolili oblíbený rychlostní styl CC neboli "car to car" a druhak jsem zapnuli stopky a výškoměr na velkejch hodinkách.

Od Boudů jsem běželi na Vlajkovou. Tam jsme na sebe hodili cajky a vylezli její vršek. Pomyslný start naší hřebenovky. Dále jsem sledovali víceméně ideální hřeben. Slunce nám svítilo a byl to krásnej pohled na bílé Krkonoše a podzimní Český ráj. Po pravé ruce jsme měli Malou skálu, Kalich, Besedice. V dálce Trosky a před námi Kozákov. Po levé ruce Černou (bílou) Studnici a vršky Krkonoš.

K odpolednu se začalo ochlazovat. Slunce zašlo za Kalich. Na Střední věži jsem si už raději připravili čelovky. Z dálky na nás halekal Jouza (ten je na Suškách vlastně furt).

Túru jsme dokončili při čelovkách a slanili jsem do Kutova rohu. Přesně tam kde jsme 28. října skončili s Radimem v prvním díle.

Takže to tentokrát skončilo opravdovým HAPPY ENDem. Měsíc byl v úplňku. Jeho kotoučem nad obzorem prošla žirafa a někde v dálce bylo slyšet volání divočiny.

Fakta:
čas: 4:20 min
nastoupané metry: 199
naklesané metry: 200
nejnižší naměřená teplota: 1 C nad nulou

—————

Zpět


Fotogalerie: Hřebenem Suchých skal II

/album/fotogalerie-hrebenem-suchych-skal-ii/a005-jpg1/
/album/fotogalerie-hrebenem-suchych-skal-ii/a006-jpg1/
/album/fotogalerie-hrebenem-suchych-skal-ii/a007-jpg1/
/album/fotogalerie-hrebenem-suchych-skal-ii/a008-jpg/
/album/fotogalerie-hrebenem-suchych-skal-ii/a009-jpg/
/album/fotogalerie-hrebenem-suchych-skal-ii/a010-jpg/
/album/fotogalerie-hrebenem-suchych-skal-ii/a011-jpg/
/album/fotogalerie-hrebenem-suchych-skal-ii/a012-jpg/

—————