BLACK DIAMOND CUP 2013 BRNO

19.11.2013 09:00

BLACK DIAMOND Drytoolcup, Brno 2013

Bruste zbraně, shybujte o život, BLACK DIAMOND Drytoolcup se blíží!
 
Již po čtvrté bude letos přestavěna venkovní betonová stěna u brněnské Olympie na drytooling. Letos máme připraveno opět několik novinek, takže 7. 12. 2013 byste si rozhodně měli ve vašich diářích zaškrtnout a vzhledem k afterparty doporučuji zaškrtnout i neděli.
Takže co, jak, kdy a kde
Místo konání: venkovní lezecká stěna Olympie, Brno
Termín: sobota 7. 12. 2013 od 8:00
Přihlašování: https://drytoolcup.eu/startovni-listina-prihlaska/  snížené startovné pro přihlášky do 25. 11. 2013
 
Na co se můžete těšit?
Pro muže bude jako obvykle připraveno pět kvalifikačních cest a to tak aby si zalezli jak ti kdo s drytoolingem začínají tak pokročilí dobře potrénovali na IWC. Večerní finále bude opět dlouhé a rozhodně si potrénujte skoky.
Pro ženy budou kvalifikační cesty tři nebo čtyři, rozhodneme se podle došlých přihlášek a večerní finále na hlavním sektoru.
Na rozehřátí publika před finále bude paralelní závod v rychlosti a aby jste nám nezmrzli, budeme se snažit rozmístit v prostoru diváku ohřívače z MEVY. 
Lezci se mohou těšit na nové ploché struktury s jakými se mohou setkat na IWC, chyty jsme letos bohužel žádné nové nepořizovali.
Pro afterparty máme letos dojednaný stan od SUN INVENT, kteří také budou zajišťovat občerstvení. V průběhu dne bude bar otevřen přímo u stěny, v průběhu finále se přesune do stanu v amfiteátru, kde bude po předání cen zahájena afterparty. 

Bezprostředně po předání cen vítězům bude letos tombola o zbývající ceny také pro diváky a zcela na závěr bude vylosována správná odpověď na soutěžní otázku „Kdo je letos na plakátu?“ Soutěž - https://drytoolcup.eu/startovni-listina-prihlaska/
Odkaz na starší ročník:
 
Další informace na www.drytoolcup.eu, pokud budete mít zájem přijet trénovat, volejte prosím na 603810600, první tréninkové cesty už na stěně jsou, další přibudou v průběhu příštího týdne.

Za celý organizační tým se na vás těší
Zoban a Alphaguides (taky)
 

—————

Zpět