Lezení ve Vysokých Tatrách
  • Vysoké Tatry jsou nejmenší velehory světa. Věděli jste to?
  • Ve Vysokých Tatrách se budete podvědomě cítit jako doma.
  • Objevte s námi hřebenové túry a unukátní tatranské chaty.
  • Vylezte s námi vícedélkové klasické cesty.
  • Vychutnejte si s námi tatranské doliny, plesa, štrbiny a vrcholy.

Zimní Tatry

Zimní lezení ve Vysokých Tatrách
 
Tatranské zimní pobyty: Chata pri Zelenom plese, Popradské pleso a další. Krásné lezení a túry v nejmenších velehorách na světě. Jedinečné lezení po drnech, ledech a skále. Lezení v ledu. Výstupy do sedel a štrbin. Večery na tatranských chatách jsou jako žádné jiné.
 
V okolí chaty pri Zelenom plese je spousty krásných túr. Stačí jen vybírat. Ať už se vydáme směrem na Malý kežmarský štít a jeho nádhernou severní stěnu nebo jeho SZ „nekonečnou“ hranu, dále na Kozí štít, Kolový štít, Žeruchovky nebo na Jastrabku, vždy se jedná o krásné výstupy a hodnotné lezení.
 
Kromě služeb horského vůdce samozřejmě a jako vždy nabízíme poradenství a metodické cvičení: příprava na túru, vybavení, orientace, vedení, štandy, slanění a sestup. Samozřejmě, že i lezení v ledu, které se dá skvěle cvičit v tomto nádherném horském amfiteátru.

Doprava: společná autem nebo vlakem
Max. počet osob: 2
Cena: 6000 Kč/den/1 osoba (v případě dvou hostů je to 3000 Kč/den/osoba)

Termín: leden – duben (dle podmínek), víkendy, prodloužené víkendy nebo i všední dny (minimálně však 3 dny na horách – bez cesty)

V ceně: služby horského vůdce, zapůjčení vybavení (lano, úvazek, mačky, přilba, cepín(y), apod) + malý dárek: karabina od Rock Empire, HUDY šátek, apod.

Cena nezahrnuje: dopravu, ubytování, stravu a lanovky
 
Naše kancelář AGS připraví a nachystá kompletní program, zajistí ubytování, zorganizuje společnou dopravu.