Využijte naši nabídku kurzů nebo služeb horského vůdce

Ledovcové a alpské kurzy s horským vůdcem

Kurzy

V naší nabídce poskytujeme širokou škálu kurzů, akcí nebo kempů.

Základní lezecké kurzy

Pro úplné začátečníky zaměřujeme výuku lezení na umělé stěny a ve sportovních skalních oblastech.

Pokročilejší

Dalším stupněm pak je lezení ve skalách jak sportovních, tak zejména tradičních, tedy s nutností zakládat vlastní jištění a to jak v nepískovcových tak i specifických pískovcových oblastech (skalní lezení).

Horské lezení

Nádstavbovou částí naší kurzové nabídky je lezení v horách. Jak v terénech skalních v letním období (letní hory), tak i různých terénech zimních hor (zimní hory). Od zaměření na klasické převážně sněhové túry, po kurzy zaměřené na specifika zimního mixového lezení.
Zvláštní kapitolou je výuka lezení v poslední době velmi populárních ledů (lezení ledů).

Skialpinismus, skitouring a freeride

Součástí zimní nabídky kurzů je výuka skialpinismu (skialpinismus). Můžete se s námi zdokonalit jak v lyžování ve volném terénu, tak se zejména seznámit s lavinovým rizikem, jak je posuzovat a především jak se snažit nebezpečí lavin v maximální možné míře vyhnout. Pokud Vás zajímají některé vysloveně specifické lezecké techniky jako je lezení s umělými pomůckami „hákování“ nebo lanové techniky pro horolezectví, pak nahlédněte do další části, kurzů pro pokročilé (pro pokročilé).

Služby Horského vůdce

Zvláštní částí nabídky je doprovod na výstupech (včetně skialpových túr), které si netroufáte vykonat sami, nebo chcete mít jistotu, aby proběhly skutečně v pohodě a především bezpečně s horským vůdcem.

Ceny kurzů jsou kalkulovány podle sazeb obvyklých pro členy ČAHV. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.Are you dreaming about climbing in Czech Repubic?

Do you want to climb on czech sandstone?

We offer our service for climbig in The Bohemian Paradise and others sandstone areas in Czech.

Do not hesitate to contact us.

We are looking forward to meet you and show you our unique vertical world.